Mikroprzestrzenie

Co tam większość. Czasem lepiej pozostać w mniejszości i okazać się oryginalnym, niż tkwić w miejscu jako tło dla większości. Nie przyniesie to chluby ani nie poprawi naszego samopoczucia. Niezwykle trudno jest zrozumieć ludzi, którzy mimo wszystko starają się hołdować starym przyzwyczajeniom i jak konie w cyrku wykonują wciąż te same sztuczki. Jednak w końcu przychodzi czas zmiany. W chwili kiedy wszyscy są gotowi na nowe, trzeba wykorzystać chwilę i kuć żelazo, póki gorące. Kiedyś za rządów poprzedniego systemu osiedla, które powstawały, nie grzeszyły przestrzenią. Bloki i mieszkania w nich położone były ciasne i przypominały nowoczesne skądinąd hotele dla biznesmenów budowane w Japonii.

Dlatego aranżacja małych wnętrz wymaga od architekta skupienia i zaangażowania wszystkich talentów, jakie posiada. Wtedy z powodzeniem uda się wdrożyć każdy nawet dość nowoczesny pomysł. W momencie, kiedy wszyscy są zdecydowani na pójście o krok dalej, należy niezwłocznie działać. Przedstawić wstępny projekt i przejść do szczegółów. Opieszałość może stać się wrogiem najlepszego pomysłu, zamiast pięknej realizacji skończy się jak zwykle.

obraz

Małe wnętrz można optycznie powiększyć fototapeta lub obrazem o odpowiednim motywie. Obraz ożywi wnętrze, doda kolorów i spełni swoja role jako dekoracja. Obraz drukowany na zamówienie to dekoracja dosyć tania, a jest naprawdę ładna. Wybór motywu na obraz to przeglądanie milionów zdjęć, które samo w sobie jest fascynującym zajęciem .

Comments are closed.

Post Navigation